Szkoła Podstawowa Nr 114 im. Jędrzeja Cierniaka
szukaj 
szukaj w   
Wyszukiwanie zaawansowane
 

Biuletyn Informacji Publicznej

RSS Informacja o kanałach RSS Wersja mobilna Wersja dla niepełnosprawnych
 

BIP - Szkoła Podstawowa Nr 114 > Menu Przedmiotowe > Rekrutacja > Protokół - uzupełnienie naboru - oferta nr 02_2013

Protokół - uzupełnienie naboru - oferta nr 02_2013

  Drukuj
 

Dyrektor szkoły informuje, że w wyniku naboru na stanowisko nauczyciela wychowania przedszkolnego (oferta nr 02_2013) wybrano dodatkowo nauczycieli na zastępstwo na rok szkolny 2013/2014 do prowadzenia zajęć z terapii pedagogicznej, na zastępstwo do prowadzenia zajęć w grupie przedszkolnej 6 latków.

Pani Agata Gromadzka została wybrana na stanowisko nauczyciela terapeuty do prowadzenia zajęć z terapii pedagogicznej. Pani Gromadzka posiada wymagane prawem kwalifikacje do prowadzenia tego rodzaju zajęć i wystarczające doświadczenie do pracy z dziećmi ze specyficznymi trudnościami edukacyjnymi. Jest nauczycielem kontraktowym.

Pani Małgorzata Rola została wybrana na stanowisko nauczyciela wychowania przedszkolnego do prowadzenia zajęć z dziećmi 6 - letnimi. Jest nauczycielem mianowanym i posiada doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym. Wykazała się wiedzą na temat form i metod pracy z dziećmi w tym wieku oraz znajomością podstawy programowej wychowania przedszkolnego.

W wyniku uzupełniającego rozpatrzenia złożonych dokumentów przez nauczycieli na stanowisko nauczyciela wychowania przedszkolnego (oferta nr 02_2013) dokonano wyboru kandydatki na stanowisko nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej. Złożone dokumenty zostały ponownie zweryfikowane pod kątem posiadanego doświadczenia w pracy z uczniami w klasach I-III. W wyniku postępowania została wybrana Pani Iwona Luma. Kandydatka posiada kilkuletnie doświadczenie w pracy z uczniami w klasach I-III, jest nauczycielem mianowanym. Wykazała się wiedzą merytoryczną z zakresu proponowanego stanowiska, znajomością podstawy programowej kształcenia ogólnego, umiejętnością organizacji pracy własnej. Wykazała się wiedzą na temat rozpoznawania potrzeb edukacyjnych uczniów oraz umiejętnościami dostosowywania metod i form pracy dla uczniów o specjalnych potrzebach edukacyjnych.

 
 
Wprowadził BZMW/ext.GHulak 21-07-2013
Aktualizujący bzmw/ext.ghulak 21-07-2013
Zatwierdzający Raboszuk Magdalena (Szkoła Podstawowa nr 114) 21-07-2013
Publikujący Bartold Jan (GP) (Gabinet Prezydenta (GP)) 22-07-2013
Liczba odwiedzin: 1350