Szkoła Podstawowa Nr 114 im. Jędrzeja Cierniaka
szukaj 
szukaj w   
Wyszukiwanie zaawansowane
 

Biuletyn Informacji Publicznej

RSS Informacja o kanałach RSS Wersja mobilna Wersja dla niepełnosprawnych
 

BIP - Szkoła Podstawowa Nr 114 > Menu Przedmiotowe > Zamówienia publiczne > Informacja o wyborze ofert w konkursach w SP 114 w okresie 01.I-31.XII.2015r.

Informacja o wyborze ofert w konkursach w SP 114 w okresie 01.I-31.XII.2015r.

  Drukuj
 

Informujemy, że na konkurs dotyczący sprawowania profilaktycznej opieki zdrowotnej w Szkole Podstawowej nr 114 w okresie od 1 stycznia do 31 grudnia 2015r., wpłynęły dwie oferty:

1.      VIVAMED z Warszawy, z siedzibą przy ul. Zamiejskiej 17.

2.      Samodzielnego Zespołu Publicznych Zakładów Lecznictwa  Otwartego Warszawa – Targówek z siedzibą ul Tykocińska 34

Komisja powołana Zarządzeniem Dyrektora Szkoły dokonała wyboru oferty. Oferta  firmy VIVAMED jest korzystniejsza dla naszej placówki pod względem ceny jak również z powodu bliskiej odległości  przychodni od naszej placówki.

Spełnia wymagania przedstawione przez Dyrekcję Szkoły w ogłoszonym konkursie. Posiada doświadczenie w wymaganym zakresie.

 

Informujemy, że na konkurs dotyczący ochrony fizycznej mienia w Szkole Podstawowej nr 114 w okresie od 1 stycznia do 31 grudnia 2015r., wpłynęła jedna oferta:

Agencji Ochrony Fokus z siedzibą przy ul. Obrazkowej 20A

Komisja powołana Zarządzeniem Dyrektora Szkoły dokonała wyboru oferty, która spełnia wymagania przedstawione przez Dyrekcję Szkoły w ogłoszonym konkursie. Posiada doświadczenie zawodowe w wymaganym zakresie.

Agencja przedstawiła korzystną ofertę cenową oraz duży zakres obowiązków w ramach współpracy ze szkołą.

 

 

Informujemy, że na konkurs dotyczący prowadzenia dezynsekcji i deratyzacji w Szkole Podstawowej nr 114 w okresie od 1 stycznia do 31 grudnia 2015r., wpłynęły dwie oferty:

1.      GRED GRUPPE POLSKA z Warszawy, z siedzibą przy ul. Kasprowicza 72 lok 31A.

2.      BLATUS z siedzibą w Starym Jankowie 92A

Komisja powołana Zarządzeniem Dyrektora Szkoły dokonała wyboru oferty. Obie oferty były takie same pod względem ceny i zakresu usług. Komisja wybrała firmę GRED GRUPPE POLSKA z Warszawy, kierując się dotychczasową dobrze układającą się współpracą.

Spełnia wymagania przedstawione przez Dyrekcję Szkoły w ogłoszonym konkursie. Posiada doświadczenie w wymaganym zakresie.

 

Informujemy, że na konkurs dotyczący obsługi serwisowej sprzętu komputerowego i sieci w Szkole Podstawowej nr 114 w okresie od 1 stycznia do 31 grudnia 2015r., wpłynęły trzy oferty:

1.      Ramss System (Onserwis) z Warszawy, z siedzibą przy ul. Wolskiej 64a lok.8

2.      CHIP SERWIS z siedzibą przy ul. Prałatowskiej 4/5

3.      Network Partners  siedzibą przy ul. Trakt Lubelski 140/7/2

Komisja powołana Zarządzeniem Dyrektora Szkoły dokonała wyboru oferty firmy CHIP SERWIS z siedzibą przy ul. Prałatowskiej 4/5. Była ona korzystniejsza dla naszej placówki pod względem ceny.

Spełnia wymagania przedstawione przez Dyrekcję Szkoły w ogłoszonym konkursie. Posiada doświadczenie zawodowe w wymaganym zakresie.

 

Komisja:                                                                                 Dyrektor szkoły:

 
 
Wprowadził BZMW/ext.GHulak 21-12-2014
Aktualizujący bzmw/ext.ghulak 21-12-2014
Zatwierdzający Raboszuk Magdalena (Szkoła Podstawowa nr 114) 22-12-2014
Publikujący Świeca Jakub (Gabinet Prezydenta (GP)) 22-12-2014
Liczba odwiedzin: 788