Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy


Menu

Bieżący katalog: Zamówienia publiczne

Katalog wyżej: Menu Przedmiotowe

Lista artykułów:


Protokół z konkursu dot. bieżącej konserwacji i obsługi informatycznej urządzeń posiadających strukturę informatyczną w Szkole Podstawowej Nr 114 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jędrzeja Cierniaka w Warszawie w okresie 01.I. - 31.XII.2014r.

Informujemy, że na konkurs dotyczący bieżącej konserwacji i obsługi informatycznej urządzeń w Szkole Podstawowej nr 114 z Oddziałami Integracyjnymi im Jędrzeja Cierniaka w Warszawie posiadających strukturę informatyczną, polegającą na bieżącej konserwacji i administracji komputerów, serwerów, monitorów i urządzeń peryferyjnych oraz konserwacji oprogramowania zainstalowanego na komputerach i konserwacji pasywnych i aktywnych urządzeń lokalnej sieci komputerowej, obsługi serwisowej sprzętu komputerowego i sieci w Szkole Podstawowej nr 114 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jędrzeja Cierniaka w Warszawie w okresie od 1 stycznia do 31 grudnia 2014r. wpłynęła jedna oferta:

- Firmy ONSERWIS SUPPORT Paweł Bruszewski, z siedzibą przy Al. Jerozolimskich 144 lok. 514 III p. 02 - 305 Warszawa

Komisja powołana Zarządzeniem Dyrektora Szkoły dokonała wyboru oferty. Oferta Firmy ONSERWIS SUPPORT była korzystna dla naszej placówki pod względem ceny jak również w zakresie proponowanych usług w ramach abonamentu. Spełnia wymagania przedstawione przez Dyrekcję Szkoły w ogłoszonym konkursie. Posiada doświadczenie zawodowe w wymaganym zakresie.


Wprowadził BZMW/ext.GHulak 2013-12-24
Aktualizujący bzmw/ext.ghulak 2013-12-24
Zatwierdzający Raboszuk Magdalena (Szkoła Podstawowa nr 114) 2013-12-27
Publikujący Świeca Jakub (Gabinet Prezydenta (GP)) 2013-12-27
Wersja standardowa