Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy


Menu

Bieżący katalog: Zamówienia publiczne

Katalog wyżej: Menu Przedmiotowe

Lista artykułów:


Informacja o wyborze ofert w konkursach na organizację żywienia dla dzieci z grup przedszkolnych i uczniów klas I - VI w SP nr 114 oraz na dostarczanie do SP nr 114 mleka w ramach programu "Mleko w szkole" i owoców i warzyw w ramach programu "Owoce i

Informujemy, że na konkurs na organizację żywienia dla dzieci z grup przedszkolnych sześciolatków i uczniów klas I - VI w Szkole Podstawowej nr 114, w roku szkolnym 2016-2017 do dnia 04.05.2016r., wpłynęło 12 ofert:

1.    Centrum Cateringowe „BOSS” Tomasz Ploch

2.    TOP GASTRO Catering Roman Kiedrowski

3.    Catering 7 Heaven Kamil Krzykacz

4.    DietBox Krzysztof Wojdat, Krystyna Wojdat

5.    GELDERAJ Tadeusz Grotowski

6.    REBUS Dariusz Pierżak

7.    Ale Smacznie Łukasz Luboń

8.    Betty Food ST. Catering Sylwia Tomczyk

9.    SZWAJCARKA Marcin Sikorski

10.    PB Gastro Piotr Zduńczyk i Bogdan Bojarski

11.    Gastro Team Tomasza Kuranowskiego

12.    „Sani & Sazi Zdrowi i Najedzeni” Iwona Nowakowska

Komisja szczegółowo zapoznała się z referencjami składających oferty, ich profilem działalności, propozycjami jadłospisów, ofertą cenową oraz propozycjami dotyczącymi współpracy.

Jednogłośnie została wybrana dotychczasowa firma PB Gastro. Na decyzję wpłynęło przyrządzanie wszystkich dań stacjonarnie w kuchni szkolnej, oferta cenowa, która jest korzystna dla rodziców, duże doświadczenie w prowadzeniu stołówek szkolnych, proponowany sposób zapłaty za posiłki, proponowane zniżki dla rodzeństwa oraz bardzo dobrze oceniona dotychczasowa współpraca firmy z rodzicami i pracownikami szkoły.

 

 

Informujemy, że do dnia 04.05.2016r. wpłynęły 3 oferty na dostawę mleka i owoców do szkoły w ramach programu „Mleko w szkole” i „Owoce i warzywa”:

1.    Firma „Grucha” Pawła Małachowskiego

2.    Firma „Sebex” Piotra Urbaniaka i Sebastiana Kurzajaka

3.    Firma „ADAM-POL” Adama Polewskiego

Komisja w składzie: przedstawiciele Rady Rodziców oraz dyrektor szkoły jednogłośnie wybrała firmę „Sebex”. Na podjętą decyzję wpływ miały: doświadczenie, zarówno w dostawie mleka jak i owoców i warzyw do szkoły, dotychczasowa współpraca z firmą, ciekawa oferta różnorodnego wspierania szkoły, prowadzenie zajęć, warsztatów, konkursów z dziećmi dotyczących zdrowego żywienia oraz dobra jakość dostarczanych produktów.

 


Wprowadził BZMW/ext.GHulak 2016-05-15
Aktualizujący bzmw/ext.ghulak 2016-05-15
Zatwierdzający Raboszuk Magdalena (Szkoła Podstawowa nr 114) 2016-05-16
Publikujący Świeca Jakub (Gabinet Prezydenta (GP)) 2016-05-16
Wersja standardowa