Szkoła Podstawowa Nr 114 im. Jędrzeja Cierniaka
szukaj 
szukaj w   
Wyszukiwanie zaawansowane
 

Biuletyn Informacji Publicznej

RSS Informacja o kanałach RSS Wersja mobilna Wersja dla niepełnosprawnych
 

BIP - Szkoła Podstawowa Nr 114 > Menu Podmiotowe > Struktura organizacyjna > Rada Pedagogiczna

Rada Pedagogiczna

  Drukuj
 

Szkoła Podstawowa nr 114 z Oddziałami Integracyjnymi

im. Jędrzeja Cierniaka w Warszawie, ul. Remiszewska 40, 03-550 Warszawa

kontakt:

22/ 679 - 46 - 92 lub 678 - 88 – 18 wewn. 0, fax.(*)

sekretariat@sp114.edu.pl

szkola@sp114.edu.pl

Nauczyciele specjaliści:

1. Pedagodzy szkolni:

Kamila Tejkowska (n. kontraktowy) ktejkowska@sp114.edu.pl

Krzysztof Burda (n. mianowany) kburda@sp114.edu.pl


2. Psycholodzy szkolni:

Mateusz Konopka (n. kontraktowy), mkonopka@sp114.edu.pl

Magdalena Gajewska (n. kontraktowy)mgajewska@sp114.edu.pl


3. Terapeuci reedukatorzy:

Agnieszka Sieradzka – Słyk (n. dyplomowany) asieradzkaslyk@sp114.edu.pl

Martyna Młynarska (n. kontraktowy) mtarnowska@sp114.edu.pl

Anna Łabuz (n. kontraktowy), alabuz@sp114.edu.pl


4. Terapeuta logopedii, neurologopeda

Bożena Kalata – Grula (n. dyplomowany)bkalatagrula@sp114.edu.pl


5. Terapia Integracji Sensorycznej

Anna Dubczyńska (n. mianowany) adubczynska@sp114.edu.pl


6. Szkolna biblioteka:

czynna w od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 - 16.00

Lucyna Rębowska (n. dyplomowany)

lrebowska@sp114.edu.pl, biblioteka@sp114.edu.pl


7. Świetlica szkolna:

czynna od godz. 6.45 do 17.30

Agnieszka Wieczorek (n. dyplomowany) - kierownik świetlicy awieczorek@sp114.edu.pl

Nauczyciele – wychowawcy świetlicy:

Wiesława Ajdacka (n. kontraktowy), wajdacka@sp114.edu.pl

Marta Borek (n. kontraktowy), mborek@sp114.edu.pl

Hanna Belkiewicz (n. dyplomowany), hbelkiewicz@sp114.edu.pl

Izabela Kopiec(n. kontraktowy), ikopiec@sp114.edu.pl

Adam Wacławek (n. kontraktowy), awacławek@sp114.edu.pl

Kamila Kamińska (n. dyplomowany), kkaminska@sp114.edu.pl

Danuta Sutkowska – Dominik (n. mianowany), dsutkowska@sp114.edu.pl

Beata Wiechowska (n. mianowany), bwiechowska@sp114.edu.pl

 

8. Pedagodzy wspomagający pracujący z uczniami niepełnosprawnymi:


Agnieszka Domieniuk (n. mianowany), adomieniuk@sp114.edu.pl

Karolina Janasz (n. stażysta), kjanasz@sp114.edu.pl

Maksymilian Biskupski (n. kontraktowy), mbiskupski@sp114.edu.pl

Ewelina Kosatka (n. kontraktowy), ekosatka@sp114.edupl

Kamil Komorowski (n. stażysta), kkomorowski@sp114.edu.pl

Anna Kmieć (n. dyplomowany), akmiec@sp114.edu.pl

Zofia Pastewka (n. kontraktowy), zpastewka@sp114.edu.pl

Iryna Loika (n. kontraktowy), iloika@sp114.edu.pl

Martyna Masiulaniec (n. kontraktowy), mmasiulaniec@sp114.edu.pl

Urszula Sasimowska (n. kontraktowy), usasimowska@sp114.edu.pl

Marta Pieciul (n. kontraktowy), mpieciul@sp114.edu.pl

Karolina Sowa (n. kontraktowy), ksowa@sp114.edu.pl

Malwina Stelmach (n. kontraktowy), mstelmach@sp114.edu.pl

Elżbieta Galińska-Dajnowska (n. kontraktowy), egalinskadajnowska@sp114.edu.pl

Aleksandra Szostak (n. kontraktowy), aszostak@sp114.edu.pl

 

9. Nauczyciele wychowania przedszkolnego:


Karolina Sarota (n. mianowany), ksarota@sp114.edu.pl

Danuta Badowska (n. dyplomowany), dbadowska@sp114.edu.pl

Agnieszka Zubczewska (n.stażysta), azubczewska@sp114.edu.pl


10. Nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej:

Katarzyna Cichocka_Balińska ( n. dyplomowany), kcichockabalinska@sp114.edu.pl

Iwona Gac (n. dyplomowany), igac@sp114.edu.pl

Małgorzata Gorzelak (n. dyplomowany), mgorzelak@sp114.edu.pl

Aleksandra Konopka(n. kontraktowy), akonopka@sp114.edu.pl

Mariola Klatowicz (n. dyplomowany), mklatowicz@sp114.edu.pl

Jadwiga Maciaszek (n. dyplomowany), jmaciaszek@sp114.edu.pl

Anna Płaska (n. dyplomowany), aplaska@sp114.edu.pl

Małgorzata Rola (n. mianowany), mrola@sp114.edu.pl

Anna Sawicka (n. mianowany), asawicka@sp114.edu.pl


11. Nauczyciele języka polskiego:

Paulina Dzięcioł (n. kontraktowy), pdzieciol@sp114.edu.pl

Urszula Knyż (n. dyplomowany), uknyz@sp114.edu.pl

Maria Lech (n. dyplomowany), mlech@sp114.edu.pl

Radosław Makowski (n. kontraktowy), rmakowski@sp114.edu.pl

Ewa Rustowska (n. dyplomowany), erustowska@sp114.edu.pl

12. Nauczyciele języków obcych:

Sylwia Zacharzewska (n. kontraktowy), szacharzewska@sp114.edu.pl (j. niemiecki)

Grażyna Jakubowska (n. dyplomowany), gjakubowska@sp114.edu.pl (j. angielski)

Michał Konewka (n. mianowany), mkonewka@sp114.edu.pl (j. angielski, j. hiszpański)

Aleksandra Stańczak (n. kontraktowy), astanczak@sp114.edu.pl (j. angielski)

Karolina Śliwińska - Izotow (n. dyplomowany), ksliwinskaizotow@sp114.edu.pl (j. angielski)

Maja Szanciło–Drożdżak (n. mianowany), mszancilo@sp114.edu.pl (j. angielski)

Dorota Walczuk (n. dyplomowany), dwalczuk@sp114.edu.pl

13. Nauczyciele historii:

Karolina Majek (n. stażysta), kmajek@sp114.edu.pl

Grzegorz Krzyszczak (n. mianowany), gkrzyszczak@sp114.edu.pl

 

14. Nauczyciele wiedzy o społeczeństwie:

Karolina Majek (n. stażysta), kmajek@sp114.edu.pl

 

15. Nauczyciele przyrody:

Justyna Adamczyk (n. mianowany), jadamczyk@sp114.edu.pl

Magdalena Raboszuk (n. dyplomowany), mraboszuk@sp114.edu.pl

 

16. Nauczyciel biologii:

Justyna Adamczyk (n. mianowany), jadamczyk@sp114.edu.pl


 

17. Nauczyciel geografii:

Magdalena Bienias (n. kontraktowy), mbienias@sp114.edu.pl

18. Nauczyciele muzyki:

Anna Tokarska (n. mianowany), atokarska@sp114edu.pl

19. Nauczyciele plastyki:

Anna Tokarska (n. mianowany), atokarska@sp114edu.pl

Artur Krysiak (n. mianowany), akrysiak@sp114.edu.pl

20. Nauczyciel techniki:

Artur Krysiak (n. mianowany), akrysiak@sp114.edu.pl

21. Nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa

Katarzyna Wilk (n. kontraktowy), kwilk@sp114.edu.pl

22. Nauczyciele matematyki:

Beata Kopacz (n. duplomowany), bkopacz@sp114.edu.pl

Barbara Łyjak (n. dyplomowany), blyjak@sp114.edu.pl

Zofia Kwaśnik (n. dyplomowany), zkwasnik@sp114.edu.pl

Teresa Żabik (n. mianowany), tzabik@sp114.edu.pl


23. Nauczyciele fizyki:

Aneta Mocek (n. kontraktowy), amocek@sp114.edu.pl

 

24. Nauczyciele chemii:

Piotr Kosiór (n. stażysta), pkosior@sp114.edu.pl

25. Nauczyciele informatyki:

Kamila Kamińska (n. dyplomowany), kkaminska@sp114.edu.pl

Zofia Kwaśnik (n. dyplomowany), zkwasnik@sp114.edu.pl

26. Nauczyciele wychowania fizycznego:

Krzysztof Protazy (n. mianowany), kprotazy@sp114.edu.pl

Grzegorz Kozłowski (n. mianowany),gkozlowski@sp114.edu.pl

Sylwester Kuśmierz (n. dyplomowany), skusmierz@sp114.edu.pl

Katarzyna Piotrowska (n. kontraktowy), kpiotrowska@sp114.edu.pl

Katarzyna Wilk (n. kontraktowy), kwilk@sp114.edu.pl

27. Nauczyciele etyki:

Iwona Gac (n. dyplomowany), igac@sp114.edu.pl

Bartosz Wieczorek (n. kontraktowy), bwieczorek@sp114.edu.pl

28. Nauczyciele religii:

Regina Bodomier (n. mianowany), rbodomier@sp114.edu.pl

ks. Mariusz Borowski (n. mianowany). mborowski@sp114.edu.pl

ks. Piotr Domański( n. kontraktowy), pdomanski@sp114.edu.pl

Katarzyna Tuszyńska (n. mianowany), ktuszynska@sp114.edu.pl


 

29. Nauczyciel wychowania do życia w rodzinie:

Wojciech Ronatowicz (n. kontraktowy), wronatowicz@sp114.edu.pl

30. Nauczyciel doradztwa zawodowego:


Wychowawcy klas:

Grupa przedszkolna – Agnieszka Zubczewska

Klasa Ia - Iwona Gac

Klasa Ib - Mariola Klatowicz

Klasa Ic- Aleksandra Konopka

Klasa IIa - Anna Płaska

Klasa IIb – Małgorzata Gorzelak

Klasa IIc - Anna Sawicka

Klasa IIIa – Katarzyna Cichocka-Balińska

Klasa IIIb – Małgorzata Rola

Klasa IIIc - Jadwiga Maciaszek

Klasa IV – Grzegorz Krzyszczak

Klasa IVb – Elżbieta Galińska-Dajnowska

Klasa Va – Iryna loika

Klasa Vb-  Marta Pieciul

Klasa Vc – Radosław Makowski

Klasa VIa – Ewa Rustowska

Klasa VIb – Angelika Palenga

Klasa VIc – Urszula Knyż

Klasa VIIa – Anna Kmieć

Klasa VIIb – Agnieszka Domieniuk

Klasa VIIc – Maja Szanciło-Drożdżak

Klasa VIId – Kamila Kamińska

Klasa VIIe - Teresa Żabik

Klasa VIIIa – Martyna Masiulaniec 

Klasa VIIIb – Sylwester Kuśmierz

Klasa VIIIc – Ewelina Kosatka

Klasa VIIId – Justyna Adamczyk


 

 

 
 
Wprowadził BZMW/ext.GHulak 22-10-2015
Aktualizujący Wieczorek Agnieszka (Szkoła Podstawowa nr 114) 22-09-2021
Zatwierdzający Raboszuk Magdalena (Szkoła Podstawowa nr 114) 30-09-2021
Publikujący Bartold Jan (GP) (Gabinet Prezydenta (GP)) 30-09-2021
Liczba odwiedzin: 1736
Rejestr zmian